(Polski) Czarna umywalka na wymiar

Design a wash basin

Zamówienie umywalki na wymiar daje możliwość wyboru jej parametrów według Twoich potrzeb. W kilku prostych krokach zaprojektuj umywalkę jedyną w swoim rodzaju, dopasowaną do wnętrza i jego wyposażenia.

Blat - Danolit

Blat

Ustal wielkość, grubość i kształt blatu, określ, w którym jego miejscu ma się znaleźć misa. Umywalka może mieć niemal dowolny zaprojektowany kształt – od prostego blatu, poprzez blaty z zaokrąglonymi bokami, do skomplikowanych nietypowych form. Wybierając umywalkę to Ty decydujesz o jej funkcjonalności.

Misa

Drugim krokiem realizacji projektu jest wybór misy. Z dostępnych kształtów wybierz ten, który najbardziej przypadł Ci do gustu i najlepiej wpisuje się w stylistykę twojej łazienki. Dzięki szerokiej ofercie bez trudu wybierzesz model, który skomponuje się z charakterem wnętrza.

Misa - Danolit

Paleta kolorów - Danolit

Kolor

Kolor blatu dobierz spośród palety naturalnych odcieni znajdujących się w naszej kolekcji, a następnie określ rodzaj wykończenia powierzchni. Proponujemy: wysoki połysk, półmat lub mat. Każdy z nich wykonany jest z precyzją, tak aby spełniała najwyższe wymogi jakości.

Opcje dodatkowe

W ostatnim kroku możesz dokonać końcowych, opcjonalnych modyfikacji. Rozmieszczenie i rodzaj otworów w blacie podyktowane są indywidualnymi pomysłami i potrzebami. Otwór na baterię lub dozownik mydła może znajdować się w dowolnym miejscu.

Opcje dodatkowe - Danolit

1

Blat

Umywalka może mieć niemal dowolny zaprojektowany kształt – od klasycznego prostokąta, poprzez blaty kształcie litery L, do skomplikowanych, nietypowych form. Wykonujemy także wszelkie wycięcia pod elementy instalacji, zaokrąglenia lub ścięcia narożników, a także dostosowujemy umywalkę do krzywizn pomieszczenia lub mebli.

Wyprodukujemy dowolną grubość blatu w przedziale od 16 do 40 mm. Może być on dodatkowo wykończony blendą z jednej, dwóch lub trzech stron.

2

Misa

W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów mis o różnych rozmiarach i kształtach, pasujących zarówno do małych łazienek jak i przestronnych pokoi kąpielowych. Wybierz spośród nich tę, która najlepiej podkreśli charakter Twojego wnętrza.

Katalog mis

Zdecyduj w którym miejscu blatu ma znaleźć się misa umywalki.

Wykonujemy także zamówienia na blaty z dwiema, trzema lub czterema misami.

3

Kolor i wykończenie

Paleta kolorów zawiera 21 naturalnych odcieni. Znajdziesz w niej klasyczną biel, ciepłe beże i kolory ziemi, chłodne szarości i eleganckie grafity. Znajdź wśród nich coś dla siebie, a następnie wybierz rodzaj wykończenia powierzchni blatu. Oferujemy aksamitny mat, klasyczny półmat lub szykowny połysk.

Paleta kolorów

4

Opcje dodatkowe

Określ ostateczny wygląd swojego zamówienia, zaznaczając miejsce wykonania otworu na baterię i dozownik mydła. Dodatkową opcją jest podłużne wycięcie na ręcznik. Pamiętaj, że możesz zamówić u nas także blaty dodatkowe i parapety dopasowane stylistycznie i kolorystycznie do Twojej umywalki, które uzupełnią projekt wnętrza.

W razie pytań skontaktuj się z nami. Sprawdzimy możliwości techniczne, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie i rozwiejemy Twoje wątpliwości, służymy fachową pomocą.