athena-aranzacja-sliderfx4

Kolory

Nasze umywalki na wymiar powstają z kompozytu, który jest mieszanką kruszonego marmuru dolomitowego i specjalistycznej żywicy, a całość pokryta jest trwałą warstwą zewnętrzną, wykonaną z wysokiej jakości żelkotu sanitarnego i barwników. Jest to połączenie solidnego wypełnienia o pochodzeniu naturalnym z higieniczną, wytrzymałą i łatwą do utrzymania w czystości powierzchnią.

Oferujemy szeroką paletę kolorów oraz trzy rodzaje wykończenia: w aksamitnym macie, eleganckim półmacie lub szykownym połysku. W katalogu firmy Danolit znajdziesz różne kształty mis, odpowiednich zarówno do małych łazienek jak i przestronnych pokoi kąpielowych.

Dzięki zastosowanej technologii nasze wyroby stanowią jeden spójny odlew, co eliminuje niewygodne łączenia i klejenia, a w przyszłości rozwarstwienie materiału. Dokładamy starań, aby każda umywalka spełniała najwyższe wymogi jakości, cieszyła oczy i była przyjazna użytkownikom. Stosowany przez nas kompozyt posiada Atest Państwowego Zakładu Higieny i jest materiałem bezpiecznym w użytku domowym, w placówkach oświatowych, przedszkolnych oraz gabinetach medycznych i stomatologicznych.

Paleta kolorów

Ze względu na naturalny charakter materiału a także rodzaj i parametry używanego monitora kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.